O našem pracovišti

Naše zdravotnické zařízení bylo založeno v roce 2012 jako malá zubní ordinace s jedním lékařem a jednou zdravotní sestrou. V tuto chvíli náš odborný tým čítá 5 doktorů s asistenty a recepčními.

Snažíme se uplatňovat komplexní a individuální  přístup k ošetření každého pacienta, s důrazem na plánování a konečný výsledek. Za naši výhodu považujeme snahu o „týmovou hru“ všech odborníků, kdy se každý snaží odvést svoji část naplánovaného ošetření pacienta na co nejvyšší úrovni, aby i ostatní mohli odvést vynikající práci.

Odborný tým

Lékař stomatolog Michal Kosteniuk: promoval v roce 2008. Věnuje se především stomatochirurgii (je držitelem osvědčení ve stomatologické chirurgii) a parodontologii (je držitelem osvědčení v parodontologii), implantologii, digitální stomatologii. Dále se specializuje na protetiku a pedostomatologii. Pracovat začal jako dětský zubní lékař a lékař na zubní pohotovosti (Praha, Kladno, Most). Od roku 2016 také vykonává konziliární činnost v Nemocnici Na Homolce (vyšetření a ošetření rizikových pacientů), vykonává funkci revizního lékaře pro zdravotní pojišťovnu.

MDDr. Nina Grégrová: promovala v roce 2011, po ukončení studia dále absolvovala Specializační postgraduální studium v oboru Ortodoncie ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně. Věnuje se především fixním ortodontickým systémům, preprotetické a implantologické ortodontické přípravě pacientů a mezioborové spolupráci se stomatochirurgem.

Lékař stomatolog Sofia Krasnoplakhtich: promovala v roce 2011. Věnuje se především mikroskopické endodoncii, funkční gnatologii, minimálně invazivní stomatologii, protetice, problematice temporomadibulárního kloubu a páteře z hlediska stomatologie. Je zakladatelem projektu zubnilekar.online kterému se aktivně věnuje.

MDDr. František Hurt: promoval v roce 2022. Věnuje se především záchovné stomatologii, protetice a digitální stomatologii. Dále se zabývá diagnostikou a řešením neodkladné pomoci u akutních pacientů.

Externí spolupráce:

Karolína Lhotáková DiS.: věnuje se dentální hygieně, bělení zubů

Pojišťovny, se kterými spolupracujeme: